دات نت نیوک
Menu
  این کارگاه نیز درجنب نمایشگاه چاپگران جوان، روز شنبه 11 آذر1396 برگزار شد که شرکت کنندگان از نزدیک با تکنیکهای مختلف چاپ دستی آشنا شده و به صورت عملی نیز تجربه کردند.     
جمعه 01 تیر 1397
در جنب نمایشگاه چاپگران جوان، کارگاه آشنایی با ساخت کاغذ با حضور فرشته متقی، روز شنبه 5 آذر1396 برگزار شد. که هر یک از علاقه مندان نیز در این رشته اقدام به ساخت کاغذ کردند.    
جمعه 01 تیر 1397
"کارگاه تصویرگری عاشورا" با حضور 20 هنرمند فعال عرصه تصویر گری در نگارخانه لاله برگزار می‌شود . این کارگاه با هدف پاسداشت حماسه عاشورا از منظر هنر تصویرگری برنامه ریزی شده و  با حضور 20 هنرمند تصویرگر  به وقایع نگاری واقعه عاشورا خواهد پر...
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397
در این کارگاه صغری عبداللهی با استفاده از قطعات و زباله های الکترونیکی یهک اثر نقش برجسته اجرا نمود . همچنین پروین جلالی با رنگ روغن روی بوم موضوعی محلی از آیین های لرستان رابه تصویر دراورد.
دوشنبه 28 خرداد 1397
در این کارگاه 4 ساعته که با حضور بیش از 50 نفر از علاقه مندان  برگزار شد، علی عبدالهی یک اثر حجمی اجرا نمود. همچنین حسن حاضر مشار هنرمند 90 ساله یک اثر نقاشی را با تکنیک رنگهای دست ساز و انگشت نقاشی نمود.
دوشنبه 28 خرداد 1397
نگارخانه لاله در ادامه برگزاری نمایشگاه هنرمندان خودآموخته چندین کارگاه یکروزه نقاشی برای آشنایی نزدیک علاقه مندان با نگاه و نحوه هنرآفرینی این هنرمندان برگزار نمود که اولین ورک شاپ نقاشی توسط داود کوچکی هنرمند خودآموخته 74 ساله...
دوشنبه 28 خرداد 1397
نگارخانه لاله در راستای رویکردهای جدید خود به مقوله پژوهش و آموزش در هنر معاصر، دوره ‎ های تخصصی (نظری-عملی) را در تابستان1392برگزار می نماید . این دوره ها با حضور اساتید و مدرسان متخصص در این حوزه برنامه ریزی شده است و ویژه دانشجویان هنر و دیگر مخ...
دوشنبه 28 خرداد 1397
نمایش مجازی عکس تسنیم
نمایشگاه مجازی عکس تسنیم     مشاهده آثار         لَبَّیْکَ اللَّهُمَّ لَبَّیْکَ   لحظه‌ها سر شار از نور و کرامت‌اند. وقت آن رسیده است که با همه چیز و همه کس وداع کنیم و تنها به یک چیز و یک کس بیندیشیم . اکنون هنگام آن است که بر اعتماد خویش به عالم غیب بیفزاییم و خدا را بر این حقیقت شاهد بگیریم که ما همه بنده اوییم و به سوی او باز خواهیم گشت . گویی آسمان در یک قدمی ماست و ما می‌خواهیم پروازی عاشقانه را آغاز کنیم پروازی که تا کنون آن را تجربه نکرده‌ایم و تازه می‌خواهیم به سمت و سویی برویم که جز به خدا و پیامبر و خاندان او ختم نمی‌شود . سفر حج تنها یک سفر زیارتی نیست. این سفر، سفر تمرین پرواز از خاک تا افلاک است . ... (ادامه مطلب)