دات نت نیوک
Menu

"ارایه دوره های کوتاه مدت آشنایی با هنر معاصر"

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
"ارایه دوره های کوتاه مدت آشنایی با هنر معاصر"

نگارخانه لاله در راستای رویکردهای جدید خود به مقوله پژوهش و آموزش در هنر معاصر، دورههای تخصصی (نظری-عملی) را در تابستان1392برگزار می نماید. این دوره ها با حضور اساتید و مدرسان متخصص در این حوزه برنامه ریزی شده است و ویژه دانشجویان هنر و دیگر مخاطبان علاقه مند به مسایل هنری است که در فصل تابستان، آغاز خواهد شد.

دورههای تابستانی شامل "رویکردهای تصویرسازی معاصر" مدرس مرتضی زاهدی، "آشنایی با سیر تاریخی و زیباییشناسی عکسهای دستکاری شده" مدرس دکتر مهدی مقیمنژاد، "هنرهای تجسمی (از ایده تا اجرا)" مدرس کیوان عسگری، "کارگاه تجربه و تکنیک" مدرس رضا افسری، "کارگاه طراحی رنگ" مدرس ترانه صادقیان، "بسترهای هنر معاصر" مدرس جاوید رمضانی، "کارگاه هنر دیوار (ایده، برنامهریزی، اجرا)" مدرس جمشید حقیقتشناس و "درآمدی بر تاریخ مجسمهسازی" مدرس کامبیز صبری است که با ظرفیت پذیرش محدود برگزار خواهد شد و به شرکتکنندگانی که هر دوره را با موفقیت طی کنند، مدرک تخصصی پایان دوره از سوی معاونت هنری سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران اعطا خواهدشد.

علاقه مندان می توانند برای ثبتنام از تاریخ یکم تا بیستم تیرماه 1392به نگارخانۀ لاله واقع در تهران، خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله، جنب هتل لاله، روبروی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه نمایند و یا با (شماره تلفن:88960492تماس گیرند.

> ایجاد شده توسط:lalehart
>دسته بندی:نشست های تخصصی،کارگاه های هنری
تعداد بازدید 1145 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.