دات نت نیوک
Menu

نمایشگاه آثارهفتمین سالانه تبادل چاپ دستی/6تا30دی1398

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه آثارهفتمین سالانه تبادل چاپ دستی/6تا30دی1398

نمایشگاه آثارهفتمین سالانه تبادل چاپ دستی

در نگارخانه لاله گشایش می یابد.

"سـالانه تـبادل چـاپ دسـتي" با هدف گسترش زمينه های فعاليت هنرمندان چاپگر و به اشتراک گذاري جديدترين تجربيات تخصصي و هنري آنها با يکديگر در نگارخانه لاله برنامه ریزی و شکل گرفته است.

پس از انتشار فراخوان "هفتمين سـالانه تـبادل چـاپ دسـتي" در پاییز سال جاری ، 378 نفر آثار خود را به دبيرخانه سالانه ارسال نمودند که پس از بررسي آثار  در مرحله نخست، تعداد 289 اثر متناسب با شرايط فراخوان و استانداردهاي چاپ دستي شناخته شد که در مرحله دوم، آثار 209 نفر به بخش نهايي راه يافت. همچنین در بخش مدعوين نيز از هنرمندان متعددی دعوت شد تا در این رویداد شرکت نمایند که در نتیجه 16 هنرمند فعال  در این بخش از سالانه شرکت نمودند.

با نگاهي به روند برگزاری سالانه تبادل چاپ دستی از اولين دوره تا کنون، شاهد پيشرفت و رشد کمي و کيفي اين رويداد بوده ايم و این سالانه  تاثيرات قابل توجهي نيز در رونق چاپ دستي بر جاي گذاشته و هنرمندانی از نقاط مختلف ایران در آن شرکت کرده اند.

در سالانه تبادل چاپ دستی، هنرمندان شرکت کننده نسخه های متعدد و همسان از یک اثر را به دبیرخانه سالانه ارسال می نمایند که بخشی از نسخه ها به صورت تصادفی انتخاب و بین دیگر شرکت کننده­ها تبادل می شود. همچنین بخشی دیگر از نسخه ها برای آرشیو نگارخانه و فروش در نمایشگاه سالانه ارائه خواهد شد. دبیری هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی نیز بر عهده کیوان عسگری (هنرمند معاصر و مدرس هنر) بود.

نمایشگاه آثار منتخب هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی روز جمعه 6 دی 1398 ساعت 16 تا 20در نگارخانه لاله گشایش می یابد و برای بازدید از تاریخ 7  تا 30 دی از ساعت 9 تا13 و 14 تا 18 –پنجشنبه ها ساعت 9تا13 به استثنای روزهای تعطیل دایر خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.تلفن:88960492

تصاویر/Image

> ایجاد شده توسط:lalehart
>دسته بندی:اخبار،نمایشگاه های گذشته
تعداد بازدید 741 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها: هفتمین سالانه تبادل چاپ دستی،نگارخانه لاله،هنرمعاصر،چاپ دستی،سالانه تبادل چاپ دستی،فراخوان،کیوان عسگری
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.